La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 983 Culés

34

Paulinho podjął decyzję. Wraca do Chin. [MD]

konto usunięte

0

@hen0x Teraz pytanie, która oferta jest skąd. 40, 50 baniek obstawiam, że niestety 50 baniek to oferta z PL, a 40 z Chin. Obym si e mylił.

1

@hen0x oby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5

@hen0x I dobrze i nie dobrze. Świetny rezerwowy, świetny joker, ogromny walczak, widać, że szatnia go polubiła, do tego skromny i fajny facet. A plusy? Zarabiamy 50 milionów (i +10 wzgledem kupna) za gracza 30-letniego, który po słabym sezonie/sezonach pewnie byłby tylko kulą u nogi, bo brałby pensję nie wychodząc na boisko i do tego nikt raczej nie chciał by go kupić. Kolejna wartość dodatnia tego transferu to więcej minut dla Arthura/Alenii/Oriola lub sprowadzenie za te 50 milionów gracza młodszego, który teraz lub w przyszłości da zdecydowanie więcej od Paulinho (Pjanic/Rabiot/de Jong). Ewentualny transfer będzie jednak plusowy, bo zarobiliśmy na graczu w rok 10 milinów - na graczu, który grał nieźle, mial swoje momenty ale pamiętajmy jednak, że to tylko niezły gracz, który nie do końca pasuje do naszego stylu. Więc co by się nie działo to facet dał się lubić i tak transfer jak i sprzedaż będą udane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?