La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

0

Chwalenie Luki Modricia zamiast Ivana Rakiticia? Oj Ramblowicze, mamy tutaj troche przykład hipokryzji z Waszej strony, ponieważ w meczach Barcelony Ivan tak samo harował i rządził i dzielił środkiem pola, a był tutaj hejtowany. Gazet i mediów nie da się pokonać, bo mają zbyt szerokie grono odbiorców. Dlatego też to Modrić jest wychwalany zamiast naszego chorwackiego cracka. Tak samo CR7 jest pompowany , ale to nie o tym piszę. Najbardziej sprawiedliwie byłoby , gdyby mówiło się o trzech ojcach sukcesu Chorwacji- o Rakiticiu, Modriciu i Subasiciu, bo to oni w głównej mierze stoją za tak dalekim zajściem w tych MŚ

28

@notor1ous To nie hipokryzja, tylko stwierdzenie faktu. Modrić jest ogólnie lepszy, a wczoraj nakrył Rakiticia czapką.

konto usunięte

5

@Bartek22 Tutaj nie można pochwalić zawodnika innego klubu, bo zaraz powiedzą, że się nie znasz i Messi najlepszy.

7

@Protolinho Tak na marginesie, sam Rakitic mówi, że Modric to najlepszy Chorwacji piłkarz w historii.

konto usunięte

2

@głardiola I bardzo fajnie, że tak mówi. Nie lubię arogancji u piłkarzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?