La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

konto usunięte

32

Paulinho wypożyczony, Gomes nadal w klubie a w orbicie zainteresowań dobry ale wiekowy skrzydłowy (Willian). To jeszcze nie wszystko a mamy dopiero 8/9 Lipca! Ja pierd...

2

@Kajtek77 Poczekamy ,aż ktoś da 70 mln za Gomesa :-P

konto usunięte

9

@samueleto 70 mln kolumbijskich Pessoss bo tyle on jest warty

3

@Kajtek77 Dalej płacimy pensje Douglasa, Marlon i Rafinha zostają, mimo że byli praktycznie dogadani z innymi klubami, Gomes dalej będzie czarował w pomocy Barcy w nowym sezonie, zostanie nam genialna ławka z Paco, Denisem, Digne, Munirem, odchodzi Paulinho w niejasnych okolicznościach, śmierdzi wałem na kilometry, Arthur ma problem z wizą, Lengleta nie mogą potwierdzić i nie zdziwi mnie jak Mina zostanie jako 4 obrońca, interesujemy się Willianem 30 letnim za 80 baniek, wychowankowie to dla tego zarządu nic nie znaczy, targujemy się o wszystko, ze skutkiem odwrotnym do zamierzanych, dodajemy aferę z nerką i co mamy? A no mamy genialną prezydenturę niejakiego J. M. B. AD 2018 i jeszcze 3 latka więcej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?