- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
0
Co myslicie o smartfonie lenovo k5?
0
@sebasarna18 Google - "Lenovo K5 opinie" Tyle wystarczy :D
1
@sebasarna18 Posiadam ten telefon mniej więcej od stycznia / lutego. Powiem Ci, że jestem raczej rozczarowany. Popełniłem poważny błąd, ponieważ wziąłem go bez uprzedniego pobawienia się nim w sklepie (na wystawie mieli tylko rozładowany).
Pisanie smsów i ogólnie wpisywanie tekstu to katorga. Nie mam wielkich palców, a napisanie jakiejkolwiek wiadomości doprowadza mnie do nerwów, ponieważ non stop trafiam w złe litery. Klawiatura jest bardzo mała i nie da się jej powiększyć. Napisanie smsa będąc w ruchu graniczy z cudem. Aparaty robią zdjęcia przeciętnej jakości. Przy naturalnym świetle wychodzą jeszcze w miarę ok, ale w innych warunkach często są bez ostrości (zwłaszcza te robione z przedniego aparatu).
Co z tego, że do zestawu dołączone jest etui, skoro mimo trzymania telefonu w nim i tak po tych paru miesiącach stan obudowy jest słaby (ryski, stłuczenia), a upadł mi dosłownie 2-3 razy.
Zaletą jest dobry ekran i czysty dźwięk, no i cena. Mimo wszystko, drugi raz bym go na pewno nie wziął.
0
@GenerałXavi Miałem i guzik pomogło niestety. Równie lipna klawiatura jak dla mnie.
0
@sebasarna18 Mam go od grudnia. Wszystko w miarę w porządku, bateria ok, mocny głośnik, z pisaniem smsów nie mam problemów (jak kolega wyżej), pamięć jako taka jest, jedyny ale bardzo wkurzający mankament - zacina mi się zawsze w tym samym momencie czyli jak gram w coś/przeglądam neta i ktoś dzwoni w tym momencie to mi tnie, sam się blokuje i odrzuca połączenie i wszystko za 3 sekundy wraca do normy, tylko muszę oddzwaniać zaraz do tego kogoś kto dzwonił. Nie wiem jak to wyeliminować.
Komentarz usunięty przez użytkownika