La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

konto usunięte

0

Co myslicie o smartfonie lenovo k5?

konto usunięte

0

@sebasarna18 Google - "Lenovo K5 opinie" Tyle wystarczy :D

konto usunięte

1

@sebasarna18 Posiadam ten telefon mniej więcej od stycznia / lutego. Powiem Ci, że jestem raczej rozczarowany. Popełniłem poważny błąd, ponieważ wziąłem go bez uprzedniego pobawienia się nim w sklepie (na wystawie mieli tylko rozładowany).

Pisanie smsów i ogólnie wpisywanie tekstu to katorga. Nie mam wielkich palców, a napisanie jakiejkolwiek wiadomości doprowadza mnie do nerwów, ponieważ non stop trafiam w złe litery. Klawiatura jest bardzo mała i nie da się jej powiększyć. Napisanie smsa będąc w ruchu graniczy z cudem. Aparaty robią zdjęcia przeciętnej jakości. Przy naturalnym świetle wychodzą jeszcze w miarę ok, ale w innych warunkach często są bez ostrości (zwłaszcza te robione z przedniego aparatu).

Co z tego, że do zestawu dołączone jest etui, skoro mimo trzymania telefonu w nim i tak po tych paru miesiącach stan obudowy jest słaby (ryski, stłuczenia), a upadł mi dosłownie 2-3 razy.

Zaletą jest dobry ekran i czysty dźwięk, no i cena. Mimo wszystko, drugi raz bym go na pewno nie wziął.

konto usunięte

0

@GenerałXavi Miałem i guzik pomogło niestety. Równie lipna klawiatura jak dla mnie.

0

@sebasarna18 Mam go od grudnia. Wszystko w miarę w porządku, bateria ok, mocny głośnik, z pisaniem smsów nie mam problemów (jak kolega wyżej), pamięć jako taka jest, jedyny ale bardzo wkurzający mankament - zacina mi się zawsze w tym samym momencie czyli jak gram w coś/przeglądam neta i ktoś dzwoni w tym momencie to mi tnie, sam się blokuje i odrzuca połączenie i wszystko za 3 sekundy wraca do normy, tylko muszę oddzwaniać zaraz do tego kogoś kto dzwonił. Nie wiem jak to wyeliminować.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?