La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

3

Nie wiem czy Rabiot to dobry wybór. Gdyby PSG zależało na tym zawodnik to walczyli by o niego i robili mu wodę z mózgu jak Verrattiemu, a tak nie jest. Negocjacje wydaje się przebiegają sprawnie i nie wiem czy to zawodnik, aby na przykład wejść i zastąpić takiego Coutinho. On mi strasznie przypomina z sylwetki oraz ze stylu gry Gomesa, że aż się boję tego transferu.
Na miejscu zarządu kupiłbym kogoś innego. Jest wiele lepszych opcji: James Rodriguez, Thiago Alcantara, Paul Pogba lub nawet Hazard.

1

@Katalonik97 Rabiot to nie pozycja Coutinho, a porównywanie jego transferu do potencjalnego Jamesa czy Hazarda to skrajna ignorancja. Sam, nie jestem jakimś zwolennikiem jego transferu, ale jak Barca ma wymienić Rabiota na Paulinho, to wole tego pierwszego.

1

@Katalonik97 Nie walczą bo FFP. Musza sprzedac kogos

1

@Katalonik97 A który z wymienionych przez Ciebie piłkarzy przyjdzie grzać lawę? :D Podpowiadam, żaden :D

0

@Bykunn No może właśnie w tym problem, że kto nie przyjdzie i tak będzie grzał ławę :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?