La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

konto usunięte

2

Jeśli sprowadza Rabiot czy Williana to parodia. Kolejne Gomesy i Arda Turany . To są ŚREDNI albo co najwyżej dobrzy zawodnicy a jak chcemy grać na trzech frontach albo chociaz walczyc o Champions League to trzeba sięgać po piłkarzy z najwyższego topu jak Pogba czy chociażby Hazard. Rabiot to jeszcze pol biedy skoro jest mlody i cena stosunkowo niska w dzisiejszych realiach, ale jak sprowadzą Williana to ja nie mam pytań do tego zarządu. Po roku jak Paulinho odejdzie do Ligi Chińskiej. Po prostu niektórzy zawodnicy albo sie nie nadaja albo są za slabi na Barce chocby przez chwile przejawiali oznaki geniuszu. Powinnii kupować bardziej potrzebnych zawodników np. następce dla Suareza który już kolejny sezon jest zwyczajnie dobry albo i sredni a to za mało jak na takiego geniusza. Albo porządnego prawego obrońce bo kiedy zabrakło Alvesa to widać dopiero jak bardzo to dla naszego systemu jest niezbędne eh.
Pozdrawiam.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?