- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 862 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 862 Culés
3
Moim zdaniem nie potrzebujemy wielkich zmian w składzie, tylko odpowiednich zmienników dla zawodników. Coutinho będzie grać w lidze mistrzów co będzie olbrzymim wzmocnieniem. Dembele miejmy nadzieję, że się rozkręci. Po prostu nie możemy zajechać tego składu:
Suarez
Dembele-Coutinho-Messi
Busquets-Rakitic
Alba-Umtiti-Pique-Roberto
Ter Stegen
Odpowiednie przesuwanie Roberto do pomocy, wykorzystanie Arthura,Lengleta, Paco, Semedo pomoże nam wygrać LM. Do tego miejmy nadzieję na jakiś fajny transfer i naprawdę nie mamy się o co martwić, po prostu ważne, żeby nie zajechać Rakiety i Busiego, bo oni w formie rozdają karty ;) Silna ławka zdecydowanie wydobędzie z piłkarzy obecnego pierwszego składu jeszcze więcej, gdy będzie silna rywalizacja.
3
@Kondziu_FCB wpierw trzeba sprzedać definitywnie zawodników, których nie potrzebujemy
3
@Kondziu_FCB chodzi o to, że Ivan nie będzie rozgrywał...tak samo Brazylijczyk...więc Messi będzie się cofał i będzie to samo. Rakitic i Coutinho to nie są rozgrywający. potrzebny jest ktoś taki jak Xavi czy Modric.
1
@Bagsik88 No i przyszedł Arthur. Profil Xaviego, chociaż ja bym do obecnego składu dodał jakiegoś wszechstronnego pomocnika. Ogniwo pośrednie pomocy Barcy. Rabiot i de Jong to dobre opcje, chociaż dla mnie najlepszą jest Thiago.
1
@Bartek22 Arthur to musi najpierw pograć trochę, od razu nas nie zbawi...gra na takiej pozycji w Barcelonie wymaga czasu...Deco, Xavi ile wchodzili do składu? Rabiot to dla mnie nieporozumienie...Francuz to profil Ivana i to jego gorsza wersja. De Jong i Thiago dla mnie dobre opcje, choć De Jong też będzie potrzebował czasu.
2
@Bagsik88 No i właśnie dlatego bym tu dorzucił Thiago
0
@Bartek22 Po co Ci rozwiazanie ma 3 tygodnie? A co dalej?