- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
8
Co do transferu Williana to w zeszłym sezonie został wybrany najlepszym zawodnikiem Chelsea. Oczywiście to nie oznacza, że jest lepszy od Hazarda bo nie jest. Ale w dwumeczu z Barca to on był najlepszym zawodnikiem Chelsea.
Ja jestem na tak. Gościu ma szybkość drybling strzał. I jest nam potrzebny taki zawodnik co wygra pojedynek 1na1.
5
@Criss18Barca Willian zawodnik, być dobry zawodnik, ale drogi zawodnik :)
0
@Criss18Barca Mnie Willian bardzo się podoba ale poco nam osoby które młodsze już nie będą Trzeba iść w młodziesz
2
@SeeleyBooth Wielu z was myśli że jest w FM i zbuduje kadrę na zawodnikach u23. Trochę pokory, pieniądze to pieniądze. Digne, Cillesen i Mina i 2/3 na transfer Williana. Inieste trzeba kimś zastąpić.
0
@Criss18Barca Nie napisałem, że Willian jest słaby i niepotrzebny. Kadra powinna być wyważona młodymi i doświadczonymi zawodnikami. Ale Wllian jest za drogi jak na 30 na karku.
1
@Criss18Barca Willian tak na prawdę to jest cichym liderem ofensywy Chelsea, tylko tam wszyscy się skupiają na Hazardzie, a to Brazylijczyk w ciężkich momentach potrafił błysnąć. Mi transfer Williana bardzo się podoba ponieważ jest to zawodnik klasy światowej, jedyną przeszkodą jest ta cena i wiek.
0
@Criss18Barca No i mało kto też zauważa, że ten transfer, to w dużej mierze inwestycja w Dembele, na którego wszyscy tu tak dmuchają i chuchają, a do pierwsze jedenastki wciskają za darmo. Willian da mu czas na rozwój, nie zepchnie całkowicie na boczny tor, a za kilka lat odejdzie i pozostawi prawą flankę tylko dla niego.
0
@hen0x Masz rację, myślę podobnie, ale nie uważasz, że kwota przewijająca się w mediach 60-80 mln jest zawyżona i przesadzona?
2
@SeeleyBooth Może i jest, ale ja już po prostu przestałem przywiązywać wagę do tych kwot. Za bardzo to wszystko zwariowało. No a jeśli już miałbym "rozliczać" Barcelonę z wydatków, to na przestrzeni całego okienka, a nie na podstawie jednego transferu. Póki co kupili za "grosze" Arthura i Lengleta. Być może dość promocyjnie ściągną Rabiota. Przez to mogą wyłożyć trochę więcej na tego Williana, skoro go tak chcą.