- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
16
Niedawno rozmawiałem na temat piłki nożnej z dziadkiem znajomego. Pan ten ma już ponad 90 lat. Piłką interesował się od dzieciństwa, łącznie ponad 80 lat, ale ma naprawdę bardzo dużą wiedzę i świetną pamięć.
Mówił o finałach MŚ w dawnych latach, o grze ówczesnych drużyn..wspominał erę Pelego, ale rozmawialiśmy też o współczesnej piłce. Zapytałem go, który z piłkarzy zrobił na nim największe wrażenie... odpowiedź była ciekawa, bo od razu wymienił słynnego Leonidasa i z zachwytem wypowiadał się na temat jego gry
Świetnym doświadczeniem jest rozmowa z kimś, kto na temat piłki ma nieco szersze spojrzenie niż dzieciaki przekrzykujące się czy lepszy jest Messi czy Ronaldo
0
@dorkizos A wg. tego pana z szerszym spojrzeniem to lepszy lepszy jest Leo, czy Ronaldo? Zakładam, że współczesną piłką również się interesuje.
1
@LuisSalvano współczesną również :) Leo :)
1
@dorkizos Sam mam sąsiada 94 lata - skubany też ma wiedzę o piłce ogromną, tylko już z pamięcią słabiej. Ale o współczesnej piłce to mowi, że Messi jest najlepszy i że to jest klon Maradony - jak się siadało 30-40 lat temu przed tv to taki sam pokaz dawał Diego, co teraz Leo. Nikogo wyżej nie ceni od nich dwóch wlasnie. A z sentymentem to mówi o takim graczu jak Garrincha. O Pele mowi, że dobry piłkarz ale nie jest to top 3 wszechczasów - to niewiele lepsza wersja Ronaldo Nazario. O wielu piłkarzach z lat 60-70-80 się wypowiada a ja ich nie znam i muszę później googlowac...