La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

1

Natrafiłem na najładniejsze bramki z El Clasico z pl komentarzem. Co ciekawe, wg. autora, sporo bramek jest autorstwa Benzemy :D
Ostatnia bramka w tym filmiku i komentarz: "Villaaaaa! 4:0! Trzy minuty, po zdobyciu 3 gola, Barcelona rozbija Real, zdobywając 4 bramkę, David Villaaaa!" Całe życie chyba będę mieć ciary słuchając tego komentarza. Cudowne czasy.

1

@macio_944 Messiego bramek powinno być dużo więcej
jak np rajd z Realem w 1/2LM w 2011

2

@macio_944 A ja uwielbiam "aaaa to jest David Villa!"

konto usunięte

3

@macio_944 Jeffren! Jeffren! Jeffren! LA Manita!

2

@macio_944 Ciekawa kompilacja i każdy ma własną interpretację słowa ,, najładniejsze", ale moim zdaniem padały dużo ładniejsze bramki od tych Ronaldo, np. podcinka Alexisa. Sam Ronaldo zresztą strzelał ciekawasze niż pokazane. Brak niektórych bramek Messiego, czy Eto'o też swoje mówi

0

@kibic1899 Też tak uważam, z tych pokazanych Realu tylko Benziego ładna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?