La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

3

Nie martwi was trochę jakość na pozycji środkowego napastnika? Suarez ostatnio bardziej irytuje machając rękoma i próbując robić 30 raz ten sam zwód w meczu, który nie wyszedł mu 29 razy wcześniej. Paco dawał fajne zmiany, ale nie wiem czy to poziom Ligi Mistrzów. Mam co prawda przeczucie(nigdy się nie sprawdza), że Munir może odpalić w tym roku, ale to wielka niewiadoma. Kogo, w razie kontuzji Suareza, wystawilibyście, na środku? Messi jako wolny elektron, czy może Dembele, Malcom, albo Cou?

4

@kibic1899 Messi jako wolny elektron

3

@kibic1899 Wiadomo, że Messiego w końcu mamy graczy, którzy potrafią grać na skrzydłach ;) A wygląda na to, że w końcu Messi nie będzie musiał być jedynym rozgrywającym w zespole ;)

konto usunięte

1

@kibic1899 Mnie martwi przynajmniej od roku. Pisalem bardzo dużo komentarzy na ten temat

1

@Gomola Jeśli będziemy widzieli w tym sezonie, że nie daje rady, to zapewne w następnym okienku przyjdzie jakiś kocur na atak. Już teraz zarząd chciał się zabezpieczyć Griezmannem ale nie wyszło.

konto usunięte

0

@MrShakira No własnie nie wyszło, i teraz co robić? . Można byłoby zmienic pozycje skrzydłowych, ale czy Munir spelni oczekiwania na tej pozycji nie wiem, Dembele jest za chudy będzie potykal sie o wlasne nogi i odbijał od srodkowych obronców. Wychodzi mi tylko Malcom, ale z tego miejsca powtórze tylko apel o ściagniecie nominalnego SN. Na koniec oczywiscie zalezy tez od systemu gry jaki bedzie preferował Valverde

0

@Gomola Obecnie ma w kadrze Paco więc jeśli będzie uważał, że jest mu potrzebny typowy napastnik to zapewne Munir odejdzie z klubu. Wydaje mi się, że nie ma mowy o transferze ŚN w topu w tym okienku bo wtedy naprawdę robiłby się już tłok. Opcja z Paco będzie wtedy w takim wypadku raczej przejściowa na wypadek braku formy Suareza no a potem pasuje się za kimś rozglądać i robić z Luisa jokera ;) tak to widzę, ale mam nadzieje, że jeszcze coś pokaże nasz wampir :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?