- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
0
uważam, że byl nam potrzebny ktoś taki jak Vidal. przede wszystkim dlatego, że potrafi wejsc i zrobić róznice, a do tego jest to piłkarz dosć brutalny, i na el classico się przyda jak mało kto, do tej pory bylismy ofiarami wejść Casemiro, Ramosa, Pepe, czy nawet Alonso pare lat temu, teraz bedziemy mogli odpowiedziec tym samym (wiem, ze to nie jest ksw, ale w piłce też czasem trzeba być twardym). do tego dochodzi jego nienawiść do Realu, na pewno dzieki takim piłkarzom LL nie straci na oglądalnosci.
Tacy piłkarze jak Vidal, Ramos, Diego Costa, Ibrahimović są gwarancją oglądalności, a sami wiemy, że On w Barcelonie nie bedzie grał pierwszych skrzydeł, tylko prawdopodobnie bedzie wchodził z ławki, a takie wejście w 65 mminucie moze nam abrdzo duzo pomoc, siła w srdoku pola, do tego świetny strzał z dystansu oraz ponad przeciętna wydolność, ten piłkarz może gryźć trawe do 120 minuty w tej cenie nie kupilybyśmy lepszego piłkarza, powiem więcej ciezko byłoby nam kupic lepszego piłkarza do 100mln, który zgodziłby się na ławkę :)
8
@jakub6623 Przyda się, ale nie musimy odpowiadac chamstwem na chamstwo, to ze oni tacy są to nie oznacza ze i my tacy będziemy
0
@FCBMati10 nie chamstwem, ale po brostu siłą, Vidal wcale nie jest takim chamskim graczem, po prostu potrafi wejść ciałem w kogoś i go dość szybko oduczyć chamstwa, jestem bardzo duzym fanem gdy Atruro :)
2
@jakub6623 Będę szczery, nigdy go nie lubiłem ze wzgledu na jego styl bycia i zachowanie poza boiskiem, jednak oczywiscie życzę mu powodzenia, w końcu jest już w Barcelonskiej rodzinie