La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

0

Jeszcze rok temu kazdy tu jak jeden maz plakal z powodu Pauliny ze przychodzi 29 letni kopacz a teraz sie ciesza 31 letniego kopacza po kontuzji 4 miesiecznej aaaaaa masakra

6

@Berniś Jak naprawdę nie widzisz różnicy w tych transferach to nie ma o czym gadać

0

@Kacper1432 no widze 29 lat i 31 lat :p

9

@Berniś Zawodnik ograny w Europie, z tytułami, znany wszystkim, doceniany indywidualnie - najlepsza 11 Bundesligi, najlepsza 11 Serie A, najlepsza 11 Copa America, ocierał się i to wielokrotnie o najlepsze 11 LM czy nawet o 11 roku, 31 lat, duża medialność, kluby z Chin czy USA będą się o niego za 2,3 lata bic = 20 milionów.
A drugi zawodnik to reprezentant kraju, nie sprawdzony w Europie, praktycznie NIKT nie wiedział jak gra, ba, połowa nie wiedziała kim jest Paulinho. 29 lat, nieznany, 40 milinów.
Przedstawiłem Ci różnice - już masz trochę pojęcia, nie dziękuj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?