- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 773 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 773 Culés
30
Czy jestem jedynym kibicem Barcy, który:
1) nie chce powrotu Thiago
2) chciałby Arthura w linii pomocy (obok Coutinho)
3) wierzy w umiejętności Dembele
1) mamy Coutinho, Arthura, Roberto, Vidala, Busquetsa, Rakiticia, a dalej Alena, Puiga, Rafinhe - nie widzę dla niego miejsca
2) mimo całej sympatii dla Rakiety - nie ma błysku, nie wyróżnia się w kreacji, nie jest nieszablonowy...
3) mimo bardzo długiej przerwy pokazał, że ma papiery na grę
4
@Mazi Ja uważam tak samo jak Ty, z tą różnicą, że Rakitić w mojej opinii daje po prostu inne rzeczy niż Arthur. Wyobrażam sobie np. zestawienie bez Coutinho, a z Rakietą i Artuhrem.
0
@PJ777 Bez Busiego?
1
@VamosRakieta Nie no, Busi jest poza konkurencją w ogóle :D chodziło mi o jego partnerów
1
@Mazi Nie róbmy z tego Arthura mega piłkarza bo na razie w żadnym poważnym meczu nie grał.
Żeby nie było że za tydzien wszyscy go będą wyrzucać z klubu.
Sparingi a mecze o stawkę to dwie bajki.
1
@Mazi Zapewniam Cię, że nie jesteś jedynym kibicem Barcelony który wierzy w Dembele.
0
@Mazi Nie potrzebny nam Thiago, Arthur zobaczy dopiero co to europejski poziom i gra w Barcelonie gdzie tempo gry jest najwyższe i oby sobie z tym poradził. Natomiast co do Dembele nie jest to piłkarz tej klasy by kosztował ponad 100 mln euro. Ja nie wierzę by w Barcelonie grał wiodącą rolę.
0
@Mazi Powiem tak - nie jestem za transferem Thiago, poniewaz trzeba dac szanse mlodym - Arthur, Alenia. W tym sezonie chcialbym aby Ci dwaj zawodnicy powoli, stopniowo sie ogrywali probujac wyeliminowac ze skladu Rakiete. Chociaz bedzie im trudno to zrobic, Rakitic to fakt nie jest blyskotliwy ale za to bardzo, bardzo solidny.