La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

1

Podsumowując, na spokojnie. Barcelona grała momentami świetną piłkę, ale boje się że problem z wykończeniem jaki ma Suarez, będzie nas przyprawiał o ból głowy w tym sezonie. Pisałem parę dni temu, że koniecznie Barcelona musi rozejrzeć się za napastnikiem, bo Suarez nie jest co raz młodszy. Mało tego, wczoraj zagrał bardzo słaby mecz, a nieudane próby podań, kiepskie decyzje boiskowe mogly kosztować nas dogrywkę, albo nawet gorzej. Luisito zapracował na wiele pucharow i należy mu się szacunek, ale już w poprzednim sezonie zaliczył straszny zjazd, liczę jednak że ogarnie się i przestanie robić chociaż, cały czas tę samą sztuczkę, którą nawet obrońcy Podbeskidzia już rozpracowali, mimo wszystko, trzeba też wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia Ła Ligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?