La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1805 Culés

9

Ludzie nie narzekajmy na Mirande. On ma się ogrywać z pierwszą drużyną i mam nadzieje że Valverde będzie dawał mu szanse a nie wieczne kupował zawodników. Czas stawiać na La Masia. Guardiola poszedł tą drogą i się opłaciło. Busquets też na początku mase błędów popełniał i ciężko było wygryźć Yaya Toure ale z czasem dojrzał i teraz każdy wie jaki jest

konto usunięte

1

@masa11 Jasne tylko jak Alba złapie uraz to będziemy sztukować piłkarzy na tą pozycje. Barcelona nie może sobie pozwolić na takie rzeczy.

1

@Janiama Dlatego najlepiej postawić na Mirandę.

konto usunięte

1

@Janiama A kiedys jakby yaya toure doznal urazu to co by bylo?

0

@Janiama Są alternatywy na Albe. Chociażby Umtiti gdzie grał na tej pozycji czy Sergi Roberto. Tak to zawsze można powiedzieć że nigdy nie ma odpowiedniego momentu a jak taki piłkarz ma się kształtować na tej pozycji skoro nie jest dawana mu szansa. Niedługo to sami najemnicy będą grać w Barcelonie a przecież po coś La Masia jest i nie wierze że żaden piłkarz nie nadaje się by nie dać mu szansy w pierwszej drużynie.

konto usunięte

0

@daniel32778 Miranda w Madrycie gra na Bale, no naprawdę szkoda chłopaka

0

@Janiama Na posiadanie dwóch kompletnych jedenastek to może sobie pozwolić tylko City

konto usunięte

0

@Bykunn Mieliśmy Digne a teraz mamy Mirande

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?