La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

Jak oceniacie okienko transferowe ? Będzie jeszcze jakiś transfer ?

konto usunięte

0

@dawidz4 O ile nikt kluczowy nie odejdzie to nie

konto usunięte

0

@dawidz4 Trochę wszystko chyba ucichło, także MOIM ZDANIEM nie będzie już nic wielkiego.
Ale może to cisza przed burzą :)

0

@dawidz4 Dla mnie raczej średnie.
Nie przyszedł dobry technicznie, ofensywny ograny pomocnik i nie ma mocnego zmiennika w ataku.
Takich zawodników kupiłbym po pierwsze.

No ale nigdy nie wiadomo, może Malcolm z Arthurem wypełnią tą przestrzeń.
Dobrych piłkarzy mamy sporo, jeśli Messi się nie rozłoży to powinno wystarczyć na dobre wyniki.
Na LM nie liczę, bo do jej wygrania jest zdolnych pewnie z 5-6 drużyn i trzeba trochę szczęścia żeby się udało.
Tak że cała ta gadka o szturmie na ten puchar mnie trochę mierzi, bo wystarczy że trafimy na AM lub Chelsea i znowu wszystko będzie wisieć na włosku z brody Messiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?