La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

konto usunięte

1

Ktoś tutaj dzisiaj pisał o gościu, który zapytał na FB (czy tam gdzieś indziej) o to, czy powinien postawić 2000zł na gola Ronaldo. Zirytował go fakt, że pojawiło się sporo komentarzy typu: "Lepiej wpłać tą kasę na jakąś fundację" i nie mógł zrozumieć, dlaczego ludzie tak mówią.

No to ma teraz odpowiedź ;) Owszem, zdarza się, że piłkarze strzelają w swoich debiutach. Jednak w przypadku Ronaldo, jest to całkowita zmiana ligi, w której stawia się na defensywę, a oprócz tego dobrze wiemy, że Ronaldo w pierwszej części sezonu zazwyczaj kopie się po czole.

Co do gościa, który postawił te 2 patyki... Jutro mógłby pluskać się za granicą podczas wakacji kupionych last minute, a będzie się pluskał w swoich łzach, opłakując zmarnowaną kasę ;)

konto usunięte

0

@LuisSalvano Wydaje mi się ze jak tyle stawiał, to te 2k mu nie robi dużej różnicy

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@GenerałXavi Gdyby tak było, to by nie pytał ludzi o "pozwolenie" na postawienie takiej kasy, tylko postawiłby zakład i zapomniał o temacie ;)

konto usunięte

0

@Deltta Oj, nie wiadomo. Równie dobrze mógł to być jakiś małolat, który zarobił sobie przez wakacje, albo po prostu wyjął swoje oszczędności, bo koledzy bukmacherzy namówili go na "pewniaczka", a on swojego rozumu nie ma ;)

konto usunięte

0

@GenerałXavi No to może w jakichś poważnych kwestiach, a nie zabawie, jaką niewątpliwie jest bukmacherka. Miał przeczucie, że Ronaldo strzeli, więc w ciemno mógł stawiać, skoro 2 tysiące nie robią dla niego różnicy. A jednak niepewność była.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Chyba ty masz większy problem z tymi 2000 zł, niż ten typ, który chciał sobie postawić na Ronaldo.
Nie wiem ostatecznie czy przywołałeś mnie do tablicy, czy też nie, ale ja robiłem jazdę o polską mentalność, a nie o to, że gościu chce sobie dwa patyki na Ronaldo postawić. Od godziny 14:37 latało mi to między nogami, bo temat się dla mnie skończył.
Wiesz co jest najlepsze? Że gdyby Ronaldo trafił ten dublet, to byś mu zazdrościł, że postawił te dwa koła. A tak, to wyszedłeś z buszu mentalnego zwanym Polską, bo Ronaldo zamiast dwóch bramek oddał tylko jeden strzał. I te docinki - ha! teraz znasz odpowiedź, że nie było warto.
Jeszcze oceniasz typa, że nie ma własnego rozumu, bo pyta się na LR.
(przekleństwo), tutaj co trzecia osoba się o coś pyta, więc nie rozumiem jadu. Ja jak kogoś nie znam, to go nie oceniam. Tobie też bym to polecił, poza graniem za dwa złote na kursy 1.18.
Pozdrawiam serdecznie.

konto usunięte

0

@Escobarcelonista A ja sobie dawno poleciłem nie grać nawet za 2zł i dzięki temu nie jestem w plecy ;) Tłumaczyłem Ci już, że tam nie chodziło o żadną mentalność, tylko o to, że ludzie w żartobliwy sposób odpowiedzieli na jego pytanie. Równie dobrze zamiast pisać o tych fundacjach, mogli wprost odpisać: "Nie stawiaj, mała szansa, że wejdzie". Zrobili to po prostu z humorem, a Ty się spiąłeś o jakąś polską mentalność, haha. Tak więc, kto tutaj ma z czymś problem? ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?