La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

0

Ja uważam, że Barca jak zawsze ma bardzo fajny styl, w środku pola bez paniki, piłki są posylane na boki bardzo pewnie i profesjonalnie jak zawsze, akcje z bocznymi obrońcami są i ci obrońcy jak zawsze stanowią nieodzowna część linii ataku oraz gra kombinacyjna krótkimi podaniami i ładne akcje są, tak więc myślę, że Barca prezentuje jakość gry oraz nadal gra ładnie dla oka. Czasem może za wolno.

Kiedyś prezentowaliśmy szalenie ofensywny i efektowny futbol teraz wykreslilbym słowo "szalenie" i tak zostawił. Według mnie jeśli chodzi o Valverde to obrońcy za jego kadencji spisują się o połowę lepiej niż za kadencji innych trenerów i być może dlatego, że Valverde też wykreslil słowo "szalenie".

konto usunięte

1

@Katalonik97 Taaa. Szczególnie w drugiej połowie jak kilka razy przez kilka akcji nasi stali w obronie a Valladolid sobie rozgrywało, bo treneiro uznał, że 1:0 trzeba z beniaminkiem bronić :D

0

@Pedeudo Wyjdź na takie boisko i zrób efektowna akcje zakończona golem to bym Ci kupił czekoladę.

konto usunięte

0

@Katalonik97 Kto kazał mu robić efektowną akcje? Ronaldo bez tego swoje nastrzela.. Inteligentny piłkarz jakim jest Leo powinien szybko ogarnąć, że na tej murawie nie powojuje i skupić się na ciasteczkach, czy odegraniach do niekrytych kolegów zamiast pchać się w trzech obrońców

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?