La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1817 Culés

konto usunięte

18

Wczoraj przed meczem z Valladolid ogladalem prezentacje superpucharu europy na stadionie Atleti. Wszyscy normalnie wchodza i prezentuja puchar (Godin i Simeone) tylko ten Griezmann jak jakis polglowek. Ja rozumiem, ze to cieszynka z tego gniota Fornite ale to nie wyglada ani smiesznie ani oryginalnie. On wygladal jak pajac na dopalaczach.
Porownanie roznych pokolen gdzie dwoch prawdziwych facetow zachowuje sie jak na facetow przystalo, odbierajacych puchar z godnoscia oraz duma i pojawia sie na to 28 latek zachowujacy sie jakby mial 14. Mogl jeszcze z Pique zrobic filmik o wewnetrznych rozterkach czy bardziej sie cieszyc z pucharu czy tez moze plakac ze wzruszenia.

0

@El dominatore Kiedyś to się podskakiwalo wymachujac ręką na przód, fikołki, bieg z rospostartymi rękami a teraz daby, take The "L" Griezmanna itd.

konto usunięte

0

@Wilczeq Albo jak Ronaldinho tanczyl Sambe.... Ehhhh.

0

@El dominatore Szkoda, że podczas ważnych meczów tak nie błyśnie jak w przypadku tego pajacowania. (tak wiem, wczoraj rozbił w pojedynkę Vallecano)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?