La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

konto usunięte

3

Jako kibica Chelsea cieszy mnie to, że w końcu The Blues potrafi pograć piłką, poklepać, utrzymać się dłużej przy piłce, pokazać jakieś ładne kombinacje w ataku, czy wyjścia spod pressingu. Sarri na prawdę odmienił Chelsea pozostawiona przez Conte.
Pedro w tym sezonie też tak jakby odżył. Ładnie się podłącza pod akcje, klepie i coś szarpie w ataku. Widać, że Włoch woli stawiać na niego niż na Williana.
Hazard to w ogóle inny poziom, nie trzeba opisywać. Jedyny minus to chyba napastnik. Skuteczność u Moraty jest bardzo niska, niestety. Mam nadzieję, że się to poprawi.

0

@DaPi Taką Chelsea aż chce się oglądać, bywały mecze za kadencji Conte, że sił brakowało żeby to oglądać. A Morata się poprawi, wierzę w to :D

konto usunięte

1

@Witekk10 Dla mnie to większość takich meczy była za kadencji Antonio. Zwłaszcza w 2 sezonie, bo w pierwszym sezonie zdobyć mistrza nie jest łatwo i z tego się można tylko cieszyć. :) A w Moratę też wierzę. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?