La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1413 Culés

3

Alba takimi gestami zamyka sobie drogę do kadry. Nie rozumiem takiego zachowania.

konto usunięte

0

@bartekvisca  Co zrobił?

1

@Akobz Pobiegł do kamery i pokazał, że ktoś o nim zapomniał i wysłał buziaka.

15

@bartekvisca  Może i przesadził, ale żeby nie powołać w tej chwili najlepszego LO na świecie to jest żart.

2

@bartekvisca  Jeżeli Hiszpania przegra mecze najbliższe to zobaczysz jaka będzie fala krytyki, bo Alba jest w niesamowitym gazie.

konto usunięte

1

@barcanawieki A po jaki ch.. Miał go powołać na mecze towarzyskie? Mecze towarzyskie są od eksperymentowania. Enrique to nie Valverde i wie co to rotacje i probowanie nowych rzeczy.

0

@kibic1899 Dla nas lepiej, przynajmniej istnieje zerowe ryzyko kontuzji na meczach reprezentacji, wypoczęty, czego chcieć więcej?

0

@ranger3120 Jak się kibicuje też reprezentacji Hiszpanii to ma :D Nie mniej ja się cieszę, bo wypoczęty Alba to lepszy Messi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?