- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
2
nie wiem co widza niektorzy z was. k..a slaba gra po raz kolejny, czy oni juz cos strzelali w bramke czy to jest kopanie dla kopania. jesli nic sie nie zmieni to nie wierze w sukces.
0
@drobiazdzek po raz kolejny? XDD w ostatnich 3 meczach strzelilismy 12 goli
0
@Jakdxb to ze strzelili 8 goli wczesniej nie zmienia faktu slabej gry.
0
@drobiazdzek Piszesz, że po raz kolejny. Strzelenie 8 goli i stworzenie drugie tyle okazji to slaba gra. Puknij sie w glowke ;)
0
@Jakdxb sluchaj dzieciaku sam sie puknij. pewnie teraz sie spuszczasz ze wygrali a fakt jest taki ze jak dostana naprawde silnego rywala to z taka gra nie maja szans. Nie zycze im zle jako kibic ale nie jestem slepo zapatrzonym kibolem ktory nie widzi co sie dzieje. Prawda jest taka ze EV nie wyciaga moim zdaniem tego co jest najlepsze w pilkarzach.
0
@drobiazdzek To co ty powiesz o Realu ktory zremisował z Bilbao :D Rok temu mieli do nas juz teraz 4 punkty straty i nie radzili sobie z Gironą a wygrali LM ;) swietny argument, to raczej obraza dla ciebie, że dzieciak cie zaorał chociaz ja takowym juz od dawna nie jestem. Nie znasz sie na pilce - zamilknij.
0
@Jakdxb jeszcze cos dodasz? widze ze edukacja u ciebie nie jest na wysokim poziomie. Caly czas slepo patrzysz na klub, ktory nawet nie jest klubem z twojego kraju. Taki burak jak ty jest zapewne wyznawca Kaczynskiego i jego poplecznikow, ktorzy zaklamuja rzeczywistosc. Ja pisalem ze gra jest kiepska i zobaczysz ze to sie zemsci wczesniej czy pozniej. Kibicuje barcie ale nie jestem jakims slepo zapatrzonym gowniarzem w ten klub. Jesli ty uwazasz ze wygraja lige mistrzow z ta kiepska gra to fajnie. Ty znasz sie na pilc zatem lepiej niz ktokolwiek inny. Jestes pustakiem i tyle.
0
@drobiazdzek Mieszkalem chwile w Barcelonie wiec ten klub jest zdecydowanie moj i kibicuje im całym sercem. Oj argument wieku, czyzby innych nie bylo? I jeszcze ad personam, co jeszcze? Popisz sie :D poćwicz pisanie w języku polskim
0
@Jakdxb a co ci przeszkadza w moim jezyku polskim pisiorku? no i argument ze mieszkales w barcelonie wiec to jest twoj klub wow!! czyli jak mieszkam w leeds to ten klub tez ma byc moj, jak sie przenosze do chin to tez to sa moje kluby? przestan. odezwe sie jeszcze jak barca przegra z kretesem na wiosne bo jakos tak sie sklada ze zawsze na wiosne nie maja pary. Poza tym wszyscy pisza ze gra wola o pomste do nieba, ze to sie zemsci ten minimalizm a ty spuszczasz sie i podniecasz wygrana, gdzie tylko tak naprawde messi blyszczy i jak zwykle ratuje dupe.