La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 728 Culés

9

No i Barcelona Valverde dwa razy dokonała czegoś, czego Pep, Tito, Martino i Lucho nigdy nie byli wstanie zrobić w lidze

konto usunięte

4

@zadafcb Barca Pepa i Barca Lucho wygrały tryplet, tak skromnie przypomnę. W pięknych stylach, nie na 1 do przodu. W dodaktu gromiły Real 5:0, 6:2 i 4:0.

konto usunięte

2

@sciencebiatch Z Xavim Alvesem Puyolem młodym Iniestą i najlepszym Messim

konto usunięte

0

@sciencebiatch Akurat z Sociedad to im nie szlo

0

@sciencebiatch Popatrz kogo mieli w składzie i kogo na lawce ;) Jestem pewien ze z takim składem duzo wiecej by nie wygrali, zresztą Lucho w swoim ostatnim sezonie nawet z Neymarem wygral 1 tytuł xD

konto usunięte

0

@Janiama Czym odstaje Umiti w umiejętnościach od Tarzana? Jest naszym najlepszym obrońcą. Mamy teraz Coutinho, Messiego tak samo dobrego jakiego miał Lucho i Demebele, który nam ratuje dupę co mecz. Valverde ma Ter Stegena, który również ratuje nam dupę. Guardiola miał VV, z całym szacunkiem do niego, który jest słabszy od Niemca.

konto usunięte

0

@Jakdxb up.

0

@sciencebiatch Lucho mial MSN w ktorym kazdy mial forme i praktycznie byli samograjem. Pep mial Xaviego, Inieste i Messiego ktorzy byli na swoim najlepszym poziomie i do tego mieli forme. To jest sytuacja bez porównania.

konto usunięte

0

@Jakdxb Pep, Lucho mieli piłkarzy lepszych na niektórych pozycjach, tak jak teraz ma Valverde.

0

@sciencebiatch Moze i mieli ale MSN i pomoc Pepa jest nie do porownania do niczego. To byly po prostu samograje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?