La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 728 Culés

0

Mecz do zapomnienia. Wyszliśmy znów jak na trening,gol w pierwszych minutach.Gra się zupełnie dziś nie kleiła.Suarez dziś tragiczny, Leo niewiele mógł zrobić sam.Dobrze że na ławie był Coutinho.Dembele tyle dobrych zagrań co niedokładności,ale ratował nam w tym sezonie dwa zwycięstwa w lidze i supercopa więc z szacunku przemilczę.

Roberto jest tragiczny w obronie.

0

@Skaramuczi Suarez tragiczny xDDD Wez się nie osmieszaj już.

2

@Jakdxb To co on dziś zrobił poza wpakowaniem piłki z metra na pustą....słabizna do potęgi.

0

@Skaramuczi Napisz od razu, że jestes ignorantem nie znajacym sie na pilce bo tylko marnujesz mi czas :D

0

@Jakdxb przecież to ty komentujesz moje posty, kto tu komu marnuje czas ?

0

@Skaramuczi Myslalem, że jestes czlowiekiem na poziomie, przepraszam za pomylke :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?