La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

1

Ktoś pisze że takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, jeszcze ktoś pisze że i tak byliśmy lepsi od Sociedad tylko brakowało szczęścia. Otóż nie do końca się z tym zgodze. Miałem okazje oglądać wczorajszy mecz i łapałem się za głowe widząc jak się ustawia i jak gra nasza defensywa, zresztą druga linia też nie powala. Wczoraj mieliśmy ogromne szczęście że nie straciliśmy drugiego a nawet trzeciego gola, z lepiej zorganizowanym przeciwnikiem nie wygralibyśmy tego meczu a te dwa gole zdobyte też były dość szczęśliwe. Trener musi poprawić gre i koncentracje w linii obronnej inaczej punkty będą uciekać. Jedyny plus dla Valverde to reakcja na fatalną pierwszą połowe i chociaż to napawa optymizmem.
Mamy olbrzymi potencjał kadrowy ale samym posiadaniem jakościowych piłkarzy nie wygrywa się trofeów. Panie trenerze liczymy na ciebie!

0

@GamperKubalaCruyff Zgadzam się, druga linia w składzie Roberto, Rakitic, Rafinha była dramatycznie zła, a w obronie Semedo i Pique grali jak amatorzy :/ Łatwo to naprawić bo mamy na te pozycje zmienników, tylko trener musi to dostrzec

1

@GamperKubalaCruyff Zgadza się, trzeba poprawić jeszcze wiele zarówno w ofenzywie jak i defenzywie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?