La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

1

Ousmane Dembélé już we wrześniu wyrównał swój dorobek strzelecki w lidze z poprzedniego sezonu (3 gole).

Jak myślicie, czy Francuz już w swoim drugim sezonie zdoła osiągnąć najlepszy wynik strzelecki Pedro z sezonu 13/14 (15 goli w LaLiga)?

W ogóle przejrzałem liczby Pedro z sezonu 13/14 i w samej lidze były one genialne (15 goli i 10 asyst). Poniżej wrzucam kompletny mecz uśmiechniętego wąsacza z Getafe, gdzie strzelił 3 gole, zaliczył asystę i wywalczył karnego :0.

konto usunięte

0

@Katalonbar Jak zwiększy obroty to z 20 bramek spokojnie wpadnie

0

@Katalonbar Ja tam czekam też na jego asysty.

konto usunięte

1

@Katalonbar Martino wyciągnął maksa z Pedro i Alexisa. Przecież to był szok jak zmieniła się ich gra w porównaniu do poprzednich sezonów gdzie wtedy kopali się po czole. Martino ich uwolnił, uwolnił ich całkowity potencjał . Ale na LA rambli i tak twierdzą, że Martino byl słabym trenerem.

0

@BaRcA!FaN Słuszna uwaga, Sanchez wtedy też miał najlepszy sezon w Barcelonie.

konto usunięte

1

@Katalonbar Ja myślę, że wtedy miał nie tylko najlepszy sezon w Barcelonie, ale w całej karierze. Do dziś pamiętam jego cudowną bramkę w meczu z Realem z tamtego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?