La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

1

- Dobry Alba, dobry Busi, Rakieta z początku kilka błędów ale się rozgrzał
- Dembele cały czas złe decyzje, + za wywalecznie wolnego
- Suarez biega ale nie otrzymuje piłek
- Coutinho piłkarz kompletny. Pytki z Leo niczym Don Andres
- CHIRURG MESSI. Miałem wrażenie że strzelił w boczną siatkę :D

Valverde. Jakby uciekał z płonącego budnynku miałby taką samą minę i biegł ślamaziarnie jak gra jego Barcelona.
Ja wiem że są wyniki że wygrywamy ale sorry wieje nudą i to nie pierwszy raz. Mamy wgl jakiś plan na ten mecz?

konto usunięte

1

@jedrek7000 Wygrać. I na razie to się sprawdza, a gra nie jest zła jak wielu tutaj pisze. Już niektórzy tydzień przed meczem uprzedzeni są.

0

@jedrek7000 Dembele tak dezycje ze w 1 połowie zdazyl już zaliczyc 2 kluczowe podania. Plan na kazdy mecz jest taki sam, wygrać go.

0

@Jakdxb Nie krytykuje Dembele jestem jego zwolennikiem ale opisuję to co widzę. Dostał ze 3 piłki od Leo które mógł zakończyć lepiej, wszystkie wrzutki do Suareza niecelne. Strasznie niechlujnie gra.

0

@jedrek7000 Fakt brakuje mu ostatniego podania :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?