- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
4
Do dzisiejszego meczu siatkarze byli Bogami, wygrali wszystkie mecze bez straty nawet 1 punktu, grali wspaniale, jeden z głównych faworytów do złota, idziemy po obronę tytułu itd. a juz widzę to wyzywanie i narzekanie na drużynę jak dzisiaj przegramy z Argentyną :)
Słabszy dzień, slabszy mecz, slabsza dyspozycja moze zdarzyć sie zawsze, ale ja uwazam że lepiej że zdarzy się teraz niz w późniejszej fazie. Dziś moze i przegramy ale mozemy równie dobrze spokojnie wygrać z Francją i Serbią bez straty punktu także proszę aby nie mieszac chłopaków z błotem po jednym slabszym wystepie tym bardziej ze jeszcze kilka godzin temu zachwycalismy sie tą drużyną.
1
@bixmix Ale nie przesadzaj z tym po złoty medal. Grupa była naprawdę nie za mocna i spokojnie patrzmy dalej.
0
@Janiama Ja napisalem ze sporo ludzi po tych 5 zwycięstwach stawialo juz Polakow jak murowany faworyt do zlota, a nie ze ja tak twierdzę.
0
@bixmix Chłopie nie zapominaj, że mieszkasz w Polsce :D
Tutaj w każdym sporcie tak jest. A Kibiców to my mamy chyba z nazwy :P
0
@bixmix Wedug Ciebie jak przegramy z drużyną która może pomarzyć o najlepszej szóstce to mamy nie narzekać? No to nieźle...
0
@QAZ To co że wygralismy wszystkoe mecze w grupie bez straty choćby 1 punktu, to co ze będziemy prowadzić w grupie nawet jezeli dzisiaj przegramy, to co ze wszystko zalezy od nas i jestesmy czy tak czy tak blisko awansu do kolejnej rudny - narzekajmy bo przegralismy z druzyna ktora moze pomarzyć o najlepszej 6 hahaha o tym właśnie pisałem, narzekaj sobie ja nie zamierzam.
1
@bixmix Czyli przegramy z Argentyna która nie liczy się w walce o medale i mamy nie narzekać? Serio??? Ja nie mówie że medal uciekł i mamy wyrzucać trenera ale jak mamy nie narzekać jeśli przegrają z takim rywalem? Jak Barca wtopi z Gironą to mamy nie narzekać bo wygrali kilka ostatnich spotkań?
1
@QAZ Co Ty porównujesz czlowieku w ogole ? :D Kończę dyskusję.