- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 924 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 924 Culés
0
Dzisiaj można liczyć tylko na ew. stratę punktów przez Atletico. Real tradycyjnie prezent od swoich giermków ;)
2
@LuisSalvano Tak jak w poprzedbim sezonie ograli Real 1-0 na wlasnym stadnionie niewierni "germkowie" xD Za to Getafe to prawdziwa "Dama" Realu chcialem uzyc innego okreslenia na D, ale to hrozi banem.
15
@LuisSalvano Zauważyłem, że ostatnio komentujesz, a nawet nie masz pojęcia o czym piszesz. Według Ciebie Espanyol traci punkty z Realem, bo im się podkładają? Może po prostu Real jest lepszym zespołem i dlatego zgarniają komplet punktów? Aaa i gdybyś sobie sprawdził to ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami wygrała właśnie ekipa z Katalonii 1:0 :)
2
@LuisSalvano Wez juz nie pisz bzdur
2
@Cartey Ostatnim razem to Real już w grudniu / styczniu pożegnał się z mistrzostwem, więc Espanyol mógł powalczyć. Jeśli jakiś klub otwarcie mówi, że woli, aby klub X wygrał ligę zamiast klubu Y, to chyba nie trzeba niczego dopowiadać.
1
@LuisSalvano Tak i rozdają punkty na prawo i lewo po to żeby Barca miała trudniej XD
0
@Cartey Oddać punkty dwa razy w sezonie, kiedy i tak samemu nie walczy się ani o mistrzostwo (czy też grę w pucharach) ani o utrzymanie, to żaden problem dla nich. Za to satysfakcja, że na koniec sezonu te 6 punktów mogło odebrać Barcelonie mistrzostwo, byłaby dla nich nie do opisania.
0
@LuisSalvano Wez daj spokój bo tylko sie pogrążasz. Uwazasz, że pilkarze wychodzą z nastawieniem, że dzisiaj przegraja? Chyba w twojej glowie. To zawodnicy jak kazdy inni i chcą wygrać kazdy mecz, ostatnim razem nawet im sie to udało z Realem
0
@Jakdxb No dobrze, zobaczymy wieczorem :) Jeśli się pomylę, to nie będę mieć problemu z przyznaniem do błędu.
0
@LuisSalvano Czyli jak Real wygra to masz rację? XD
0
@LuisSalvano Ale Real jest lepszym zespołem wiec czemy mialby tego nie wygrać? Czyli 90% zespołów podklada się Realowi? Pewnie Bayern od lat w LM podklada im sie żeby wygrali LM xD Nie, oni sa po prostu lepsi.
0
@Cartey Chodzi o zaangażowanie ich przeciwników, a nie wynik sam w sobie. Jeśli będą grać totalną padakę i nie starać się (a da się to zobaczyć gołym okiem), to chyba sprawa jest jasna. Chłopie, ruszaj trochę głową :)
0
@LuisSalvano Bzdury i jeszcze raz bzdury. Chyba nie ogladasz meczy Realu od kilku sezonów. Getafe czy Espanylo gra z Realem na 100% a ty tylko reklamujesz fanów Barcy jako dzieci które placzą o "podkładanie sie", Girona tez nam się podklada bo wygrywamy z nimi bez problemu a oni z Realem wygrali?
0
@Jakdxb Ty za to reklamujesz fanów Barcy jako tych, których można robić w bambuko, a oni twierdzą, że sami się pomylili. Jak w przedostatnim sezonie nie wygraliśmy ligi, to pewnie wg. Ciebie przez te pojedyncze wpadki, a nie m.in. okradanie z prawidłowych goli? ;) Panie, daj pan spokój i męcz mnie w weekend.
4
@LuisSalvano Jestes tyle wart co hala dzieci piszący ze Girona sie nam podklada. Ile, odpowiedz sobie sam. A swoje teorie na przyszłość zachowaj dla siebie bo nawet kupy sie one nie trzymają jak tak z Espanyolem który wygral z Realem xDDD
0
@Jakdxb Dobrze, na pewno wezmę sobie do serca zdanie i opinię faceta, który pisze "xDDD". Tylko błagam, skończ mi już tyłek zawracać gościu. Zbliża się wieczór, obejrzyj więc sobie ze swoimi równie naiwnymi kolegami jak Espanyol wypruwa z siebie flaki i zostawia krew podczas dzisiejszego meczu, a mi daj spokój.
0
@LuisSalvano Do twojego pustego łba przecież nic nie przemawia więc nic dziwnego, że sobie tego nie weźmiesz do serca xD Lubie się podroczyc z ludźmi inteligentnymi inczem wiec nie dam ci spokoju. Piszesz bzdury i to wielkie i nic nie przemawia za twoimu teorami a i tak usilnie trzymasz się swojego zdania niepopartego żadnym argumentem.
0
@Jakdxb To tylko pokazuje, jakie masz ciekawe życie, skoro zamiast w fajny sposób spędzić sobotnie popołudnie, wolisz robić z siebie naiwnego buraka :D
To zróbmy tak - pisz sobie dalej, jeśli sprawia ci to radość. Ja po prostu zacznę ignorować te debilne wiadomości. Powodzenia, chłopaku!
0
@LuisSalvano Nie jestem robakiem i moge miec wolne kiedy chce ;) sobota czy poniedziałek, duzej roznicy mi to nie robi
0
@Jakdxb Nieroby i banany tak mają, koleżko ;)
0
@LuisSalvano Nierob zarabia 10k+ miesiecznie do łapki? Ziomek mieszkasz na zachodzie? :D
0
@Jakdxb Oczywiście. Dostajesz +10k miesięcznie i masz wolne, kiedy sobie zapragniesz. Jesteś bardzo wiarygodny. Ale opowiadaj dalej ;)
0
@LuisSalvano Wlasna działalność, mówi ci to cos? :D