La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

0

Ja jednego nie rozumiem. Zawodnik Girony najpierw faulował, a później nadział się na łokieć. Sytuacja z łokciem miała miejsce później.
Na upartego nawet jak jakoś uargumentuje się tą agresję? to dlaczego był rzut wolny dla Girony?
Sędzia chce być świętszy od papierza ale mu nie wychodzi. Skoro za tego typu starcia daje sie czerwo to Ramos powinien juz jechac na wakacje bo on mecz ma podobne zagrania ale o dziwo wtedy sędzia Var nie używa..

konto usunięte

4

@jeonek Uruchom drugą półkule to dojdziesz dlaczego.

2

@koziar ja mam chociaz co uruchomic... slaby pojazd kolego. Zapytalem merytorycznie, a z ciebie kmiot wyszedl

1

@koziar I po co to? Jeśli ty potrafisz "uruchomić drugą półkule" to wytłumacz normalnie o co chodzi, a jeśli ci się nie chce, to po prostu omiń. Naprawdę jest to niepotrzebne.

konto usunięte

0

@jeonek ,,Merytorycznie" pozdrawiam.

1

@koziar Widze rozmowca na poziomie xDD

konto usunięte

0

@KamQiX Lenglet owszem był rozpędzony z tą ręka ale jednocześnie mógł ją inaczej ułożyć. Prawdopodobnie widział, że zawodnik może przejść i odruchowo chciał go powstrzymać ręką. Niestety wyszedł z tego łokieć na twarz. Sędzia jak najbardziej miał prawo do czerwieni.

konto usunięte

0

@Jakdxb O poziomie w Twoim przypadku bym nie rozmawiał.

0

@koziar Trzeba było tak od razu :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?