La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

0

Na totki

Busquets-Rakitic-Arthur
Cou-Suarez-Messi

Dembele wpuścić z ławki

33

@Skaramuczi Busquets, Rakitić, Coutinho - Messi, Suarez, Dembele i nawet nie ma innej opcji.

0

@PatrychoO Jest opcja

6

@Skaramuczi Dembele na ławkę w nagrodę za 4 mecze z rzędu z bramką ?

0

@szymekbarca Dembele trzeba świeżości,widziałeś wczoraj.Nawet po tym jak biegał.

0

@Skaramuczi Moim zdaniem bardziej mu to zaszkodzi niż pomoże. Wczoraj odpoczął 45 minut. 45 słabszych minut po kilku świetnych meczach nie powinno go wykluczać z podstawowego składu.

0

@Skaramuczi Naprawdę wierzysz, że Valverde wystawi na Tottenham w Lidze Mistrzów Arthura kosztem Dembele? :v

konto usunięte

2

@Skaramuczi Po czym ma niby odpoczywać?
Jest potrzebny z totkami i nie ma innej opcji.

0

@MesQueUnClub_87 Jeśli już Dembele miałby usiąść na ławce to zamiast Arthura w jego miejsce wolę zdecydowanie Arturo.

0

@szymekbarca Domyślam się, że chodziło Ci o to, że jeśli ktoś miałby zagrać kosztem Dembele to Arturo. Trochę zdanie źle złożyłeś.

0

@MesQueUnClub_87 A no fakt. Juz poprawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?