La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

0

Valverde jeszcze na stołku?

0

@Gaucho Niestety :P

konto usunięte

4

@Gaucho Napisał do mnie list, czy ma podać się do dymisji. Na razie wstrzymałem sie z egzekucją, ale niech ma świadomość,że szukam nowego wezyra na jego miejsce

1

@Gaucho Po dwóch słabych meczach chcesz go zwalniać? Cierpliwości trochę!

14

@kubix05 Po dwóch słabych? Każdy ma mieć prawo do własnego zdania, a mnie osobiście Ernesto nie widzi mi się u nas od tamtego sezonu.

0

@Gomola Jakieś konkretny plan naprawczy ma przygotować? ;)

konto usunięte

0

@kubix05 Po jakich dwóch? Słabo to my gramy od początku poprzedniego sezonu.

0

@BaRcA!FaN W lidze jak dotąd wygrali cztery spotkania, mają jeden remis i ponieśli jedną porażkę, odnieśli zwycięstwo w pierwszym meczu fazy grupowej LM i zdobyli superpuchar Hiszpanii. Nikt o zdrowych zmysłach nie zwolni Valverde po takim początku i nikogo to nie obchodzi w jakim stylu to drużyna odniosła. Takie są realia! Ogarnijcie się!

1

@kubix05 Czyli pozostaje liczyć na to ze Bartomeu i zarząd nie są o zdrowych zmysłach...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?