La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

6

Broniłem Rakiety, bo uważam, że to Pan Piłkarz, myślałem że może zmęczenie nie pozwala mu pokazać pełni umiejętności, ale po meczach jak ten dzisiejszy zasłużył na całą falę krytyki jaka na niego tutaj spada. Suareza pozostawię bez komentarza, bo szkoda mojego klikania. Z Pique można by zrobić to samo, ale nie bardzo wiem co się z nim stało. Śmiałem się ostatnio, że nie wiadomo jak zaksięgować Ramosa, bo ani to obrońca, ani typowy napastnik. Z Gerardem jest to samo, w obronie nie istnieje i już nowy Lenglet jest bardziej pewnym punktem, rozumiem, że decyzją Valverde biega do ataku, ale co z tego jak w dzisiejszej sytuacji powinien kończyć strzałem, a nie podawać do Luisa, który był na oczywistym spalonym. Było to już opisywane nie raz, ale zauważcie jaka zamiana zaszła w momencie wejścia Leo, nie wiem jak ten zespół sobie poradzi bez niego. Cou wypruwał żyły, a w momencie jak wszedł Leo jego podrywy wyparowały. Teraz obyśmy tylko z Totkami zagrali na PRZYZWOITYM poziomie, tylko o to proszę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?