La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

2

Venom podobno słaby (chodź Hardy genialny, jak zwykle zresztą), a tu Eminem wrzuca nutkę do filmu z klipem :D


Przejdę się jutro to sam ocenie film :)

0

@DonMatteo901 Od krytyków ma słabiutkie noty, ale oceny na filmwebie i imdb mówią trochę co innego. Możliwe że to kolejny przypadek gdzie film jest jechany w recenzjach a zwykli widzowie dobrze się bawią

1

@Striker Podobno mocny bajzel ten film. Wszystko przez to, że Sony nie mogło się zdecydować czy nakręcić coś w stylu horroru z kategorią R, czy marvelowski popcorniak z PG13, więc wyszło takie nie wiadomo co.

6

@Nigaki Hardy powiedział że wycieli jego ulubione 40 minut filmu xD

1

@Striker Co już źle wróży filmowi, że główny aktor wypowiada się w ten sposób przed premierą.

3

@DonMatteo901 Hardy jak Norton w każdym filmie gra świetnie i zazwyczaj kogoś innego :)

konto usunięte

1

@DonMatteo901 Najbardziej charyzmatyczny aktor ostatnich lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?