- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1451 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1451 Culés
13
W Barcelonie się gra inaczej. Paco też swoje szanse w Barcelonie miał, nie za dużo, ale miał. Na pewno więcej niż 170 minut i tylu bramek będąc w Barcelonie nie załadował. Wniosek? To, że ładuje teraz jak na zawołanie to nie znaczy, że jakby został w Barcelonie to by tak było. Po pierwsze dalej by siedział na ławie, a po drugie... tu się gra... inaczej, i tyle. Barcelona to specyficzny klub.
Paco to świetny napastnik, udowodnił to w Valencii. Życzę mu jak najlepiej w Borussi.
Obyśmy w końcu w jutrzejszym meczu wykorzystali kolejny prezent od Realu.
1
@sciencebiatch A moze Paco potrzebowal takiego wypozyczenia do innego klubu. On ma dopiero 25 lat i jak bedzie tak dalej ladowal bramy na zawolanie kiedy wchodzi z ławki to watpie ze Barca go nie sciagnie spowrotem. Dodam ze Suarez juz mlodszy nie bedzie.
0
@sciencebiatch Mam takie samo zdanie
1
@laliga40 Swoje szanse dostal. Napastnik to specyficzna rola w barcelonie. On nie pasuje wiec borusia powinna go wykupic i tyle w temacie.
0
@sciencebiatch Zgadza się ale też trzeba dodać że często wchodził na końcówki meczów na ostatnie 10-15 min a powiedzmy sobie szczerze że przez parę minut mało da się zrobić. Paco rozliczany był z meczów gdzie często grał z rezerwowymi ale myślę że gdyby zamienić go tylko z Suarezem i Paco grałby obok takich piłkarzy jak Messi, Coutinho czy Busquets i grałby te 90 minut to także strzelałby dużo bramek. Kolejna sprawa to to że były momenty że rozegrał jakieś spotkanie gdzie zagrał dobrze (może nie wyróżniał się jakoś bardzo ale bramki zdobywał) a potem kilkanaście spotkań spędził na ławce z której się nie podnosił albo nawet nie był powoływany co było chore. Prawda jest taka że w dużej mierze tego zawodnika marnowali trenerzy w Barsie.