La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

1

Robert Huth o El Clasico.

- Nie oglądam już tych meczów. To jest gówno. 20 gości biega tylko wokół sędziego. Część trzyma się za twarz. El Clásico? Wyłączam - przyznał Huth, skupiając się na samym symulowaniu na murawie:

- Jako mężczyzna nie rozumiem, jak niektórzy mogą spojrzeć innym w twarz. To naprawdę duży problem. Dla mnie symulowanie jest równe faulowi. W obu przypadkach działasz niezgodnie z przepisami. Udawanie kontuzji jest sprzeczne z jakimkolwiek sportem. Nie widzę innej dyscypliny, w której coś takiego byłoby dopuszczalne.

- Piłkarze są coraz silniejsi. W ostatnich kilkunastu latach pojawili się dietetycy, unormowana została praca na siłowni. Jak więc lekkie dotknięcie może spowodować upadek zawodnika - zastanawia się Niemiec. [Transfery.info]

2

@czosnekfcb Z całym szacunkiem, ale kto to Huth?

1

@czosnekfcb Jak ja się cieszę, że jestem kibicem klubu, który gra techniczną piłkę, a nie jakiegoś klubu z fizycznej Anglii. Serio, to jest kompletne przeciwieństwo tego, co Xavi mówi o piłce nożnej w swoim wywiadzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?