La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

1

Mimo wszystko, co by nie powiedzieć składa zaproponowany przez Valverde się obronił, drużyna jako kolektyw pozbawiona swojego Superstar, także wyglądała dobrze. Lenglet i Arthur- duże brawa, ten pierwszy spisuje się coraz lepiej i stanowi zagrożenie przy rzutach rożnych, Arthur - fenomenalny. Rafinha - nie jestem w takiej ekstazie jak Andrzej Strejlau, ale swoje zrobił, bramę strzelił i kilka fajnych akcji zagrał. Trochę za słaba petarda w nodze. Mimo wszystko wejście Vidala na minus, niby szarpał, niby walczył, niby pressował, ale dużo strat, a przy 1:0 w końcówce to niedopuszczalne. Jedna zasadnicza krytyka dla Valverde - Semedo, on sobie wydarł już ten pierwszy skład i należy się mu jak psu buda, bez niego jesteśmy ptakiem z jednym sprawnym skrzydłem i drugim o tyle o ile, pofruniemy tylko z Semedo na prawej stronie. Osobiście chciałbym zobaczyć te skrzydła w pełni rozwinięte, tzn z Malcomem i Dembele, ale nie można mieć wszystkiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?