La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

konto usunięte

2

Cholernie martwi totalny brak kontroli nad meczem. Busi, Arthur, Rakitic w bardzo dobrej formie, a mimo wszystko Rayo dominowało prze dużą część spotkania. Obrona niby też się poprawiła, a gole dalej wpadają. Ciężko powiedzieć co nie działa w tym aspekcie. Cieszy, że atak działa coraz lepiej i potrafi odwrócić niekorzystną sytuację. Oby na dłużej, ale dużo do poukładania.

1

@MateuszBP_13 Brak odpowiedniej motywacji na mecz. Po prostu. Skoro z Realem, Interem wyglądało to dobrze

konto usunięte

0

@barcelonaLM Nie jestem pewny czy na ten moment Real weryfikuje w jakimkolwiek stopniu klasę zespołu.

0

@MateuszBP_13 Odpowiedź jest prosta. Dekoncentracja i brak zaangażowania całego zespołu w gre obronną. Niektórzy do obronny wracają spacerkiem i są tego efekty

konto usunięte

0

@barcelonaLM Nie brak motywacji, tyko trenera. Real i Inter grają zupełnie inaczej. Tutaj należało dostosować taktykę do przeciwnika i zagrać choćby 4-4-2.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?