La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

0

Tak mysle - skoro Messi wroci, to sa 2 warianty
1- Dembele lewe skrzydlo, cou śp messi prawe skrzydlo ( przy tym ustawieniu Malcom bedzie mial szanse grac, bylby zmiennikiem Messiego/Ousmane do czasu zakonczenia kariery przez Leo)
2 - ( sad) Messi prawe Cou lewe i wtedy dembel z malcomem na lawce. Raczej beda stawiac na dembele wiec Malcom nie bedzie praktycznie w ogole grac... jak mi go kurla szkoda

0

@empooxd Recepta: wywalic Messiego i bedzie spokój

0

@GeraltzKatalonii Oczekiwalem raczej normalnej odpowiedzi, czy sie zgadzasz ze mna czy nie.. nie wiem jakie sa jeszcze opcje, ale mam nadzieje ze Malcom zostanie i bedzie grac bo strasznie go lubie.

0

@empooxd Niestety jedyna opcja to Cou na lewe a Messi na prawe poniewaz Cou o wiele wiecej daje na lewym skrzydle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?