- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1145 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1145 Culés
11
Zostały ogłoszone nominacje do nagród "The Game Awards".
Najwięcej nominacji mają 3 produkcje:
- God of War
- Red Dead Redemption II
- Marvel Spider-man
Moje serce "PC Master Race" krwawi, bo wszystkie te gry są na konsole :(
1
@macio_944 PS4 ma gry z najwyższej półki.
2
@macio_944 Dokladnie... Ale sadze, ze mozemy sie doczekac wersji na "normalny" sprzet a nie jakies pudelka po butach :D
Wszystkie 3 gry wygladaja imponujaco ale to braku RdR 2 najbardziej nie moge przelknac.
0
@El dominatore Jestem w stanie zrozumieć God of War czy Spider Mana tylko na konsole. Ale to, że RdR2 nie ma na PC to jest skandal...
0
@Bykunn Jedynki nie ma na PC do dzisiaj, więc gdyby wydali dwójkę a jedynkę nie to dopiero byłoby dziwne
0
@Striker No ja rozumiem, ale taka gra?! :D To jest typowo Pctowa gra. Nie jakaś zręcznościówka czy symulator ;d
1
@Bykunn Zobacz ile czasu im zajęło wydanie GTA V na PC, chociaż trzeba im przyznać że zrobili świetną robotę bo to jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier ostatnich lat. No i w odróżnieniu od RDR to każda poprzednia cześć na PC była.
Ja tam i tak jestem wręcz przekonany że RDR 2 na PC wyjdzie, ale później. Po pierwsze napędzą tym sprzedaż konsol, po drugie na konsoli gra jest droższa, a po trzecie niektórzy po ograniu gry na konsoli kupią ją drugi raz jak wyjdzie na PC, co w przypadku jednoczesnej premiery nie miałoby miejsca. Szczerze to z punktu widzenia Rockstara takie rozwiązanie ma same plusy :P
0
@Bykunn Dokladnie, szczegolnie, ze to jakby nie patrzec RPG!!
0
@Striker Mam nadzieje, ze Cyberpunk wyjdzie tylko na PC!! Za kare :D:D:D:D
0
@macio_944 RDR II rozniosło w pył konkurencje! To już przed premierą było wiadomo :V