La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

3

Jak już ktoś pisze, że zapłaciliśmy aż 150 mln euro za Dembele (chociaż to było mniej), to warto zaznaczyć, że ten transfer został dokonany po sprzedaży Neymara. Każdy klub wiedział, że po pierwsze mamy dużo kasy, a po drugie potrzebujemy na szybko następce dla Neymara. Wiadome było, że BVB znalazło się wtedy w lepszej sytuacji i mogło bardziej dyktować kwotę transferu. Myślę, że nie ma za bardzo co winić zarządu, wiadomo, było coś na rzeczy z Mbappe, ale to już inna sprawa.

2

@barcelonaLM No myślę, że większość ludzi tutaj zdaje sobie z tego sprawę. Borussia wykorzystała sytuacje, a my musieliśmy na to pójść, gdyż nie było z czego wybierać na rynku jednak dziurę na skrzydle trzeba było kimś załatać, proste, swoją drogą ta kwota też by była inna gdyby szejk z Neymarem nie poprzestawiali granicy cenowej, od tamtej pory za byle grajka krzyczą sobie 100mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?