La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

konto usunięte

1

Zgadzam się niestety z większością na filmłebie. Kamil Nożyński póki co psuje swoją "grą" aktorską serial, który mógł być naprawdę dobry... Poziom aktorstwa "Dlaczego ja" albo "ukryta prawda".

2

@masq To ja jestem w mniejszości w takim razie. Dla mnie zagrał genialnie. Niby sztucznie i banalnie, bez jakichkolwiek emocji, ale taki właśnie ma być wedlug mnie ten bohater: pelen spokój i 0 emocji, wszystko na chłodno. A jego teksty np. gdy rozmawia z Dariem w barze i rzuca do niego "Myślę ze powiedziałeś juz swoje" = dla mnie genialne. Jest inny niz większość aktorów, wyróżnia sie spokojem, no dla mnie zagrał super choć na pierwszy rzut oka wyglada to wlasnie jakby nie dawal z siebie kompletnie nic, totalnie zwyczajnie, ale wlasnie to mi sie bardzo podoba :) Pieknie jest pokazany kontrast między Pazura (czlowiekiem biorącym narkotyki) a właśnie głównym bohaterem, ktory to sprzedaje, dwa bieguny zachowań i emocji, dla mnie wspaniale ukazane, aż po prostu czuć to na własnej skórze :D Po prostu w tej do bólu zwyczajnosci jest cos totalnie niezwykłego tak bym powiedział ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?