- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 728 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 728 Culés
2
Jak wyglądałby wasz ranking najlepszych bokserów w wadze ciężkiej? Mój:
1. Deontay Wilder
2. Anthony Joshua
3. Alexander Powietkin
4. Luis Ortiz
5. Dillian White
6. Joseph Parker
7. Jarrell Miller
8. Kubrat Pulev
9. Dereck Chisora
10. Bryant Jennings
Fury'ego nie dałem bo słabo zaprezentował się w ostatniej walce. Zobaczymy co pokaże z Wilderem.
2
@Pawlak1992 może ja tam sie nie znam, ale moim zdaniem Anthony to niekwestionowany Numero Uno, już sam fakt położenie na deski Kliczki jest czymś wspaniałym
2
@Chwytliwy Pewnie większość też by tak stwierdziła, ale ja jednak uważam, że Wilder jest lepszym bokserem od niego i w ewentualnej ich walce zwyciężyłby z nim.
0
@Pawlak1992 Nie wiem czy by dał radę, może i ma te uderzenie itp, ale technika czy szybkość no i wytrzymałość zdecydowanie leży po stronie Joshui, no cóż, znawcą nie jestem wielkim , po prostu uważam że Anthony raczej by pokonał Wildera , choć pewnie inni mają większe pole do popisu w kwestii boksu
3
@Chwytliwy Co do techniki się zgodzę, ale uważam, że Wilder jest szybszy. No i z tą wytrzymałością też bym polemizował. Jeszcze nigdy nie widziałem Deontaya na deskach, a w walce z Ortizem, gdy był zamroczony to wytrzymał tę jego lawinę ciosów, a chyba nie muszę pisać jak niebezpieczny jest Ortiz.
1
@Pawlak1992 Ogólnie się z tym rankingiem zgadzam. Dla mnie też Wilder to numer 1
1
@Chwytliwy Joshua szybszy niż Wilder ? :D Chyba w sprincie na 100m, to może i tak. Ja również jak kolega wyżej uważam, że Wilder jest nr.1 i potwierdzi to najpierw w walce z Furym, a później w bezpośrednim starciu z Joshuą (o ile ten będzie chciał takiej walki).
0
@bixmix Dla Joshui musieliby odpowiednio zapłacić , jednak zarobki Anthony'ego >>>>>>>>>Zarobki Wildera, kwestia płacy naprawdę jest przepaścią
A co do kolegi, może macie i rację, ale jak dla mnie Joshua jest piekielnie wytrzymały, nadal nie wierzę jak on podniósł się po tym jak go kliczko zaczął w połowie katować, wow