La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

41

Vidal powinien grać zdecydowanie częściej od pierwszych minut i kosztem Rakiticia, a nie Arthura (oczywiście to jest nierealne). Gość ma niesamowite parcie na bramkę i taką zawziętość, że żadnej piłki Ci nie odpuści. Potrafi świetnie podać i na gola ma zawsze chrapke, walka, walka jeszcze raz walka box to box, zawsze się wraca. Super się go ogląda w akcji i uważam, że powinien pograć przez jakiś czas pierwsze skrzypce by pokazać pełnię swoich możliwości.

konto usunięte

9

@MesQueUnClub_87 W ogóle jak na całą te jego defensywną specyfikę to Vidal jest do tego świetnie wyszkolony techniczne. Dobrze wygląda w grze wzajemnej, wie co robić z piłką, nie panikuje pod pressingiem. Wczoraj na początku raz fajnie odegrał krzyżakiem pod własną bramką do obrońcy naciskany przez przeciwnika. Widać duże zaufanie do własnych umiejętności po takich smaczkach. Rakitic w pierwszej połowie był raz pod dużą presją - od razu pełnej gacie i wystawił piłkę napastnikowi PSV.

konto usunięte

1

@Ratamahatta Obejrzyj sytuacje Rakitica i stratę. To było niechlujne zagranie a nie strach. Zresztą On nigdy nie chowa się za plecy innych kolegów tylko jest caly czas gotowy do podania. Natomiast Vidal w drugiej polowie meczu z Atletico asekurowal często Semedo i zostawał na wlasnej połowie do rozegrania. Wtedy było widać ze sprawia mu to trudność i lepiej wygląda grajac bliżej bramki przeciwnika. Proponuje obejrzeć właśnie druga połowę meczu w Madrycie. Tam doskonale widać różnicę między Rakiticem a Vidalem na tej pozycji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?