- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1474 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1474 Culés
19
W ogóle to jest już naprawdę trochę słabe, bo żyjemy w czasach najlepszego piłkarza, jaki był na tej planecie Leo Messiego. Gość, nie schodzi poniżej swojego poziomu praktycznie 10 lat, jest kosmitą wśród reszty, prowadzenie piłki, przegląd pola, drybling, wpływ na drużynę i gdyby to zależało ode mnie, to naprawdę od sezonu 2008/09 Złotą Piłkę Leo powinien otrzymywać co roku, jeśli bierzemy pod uwagę umiejętności zawodnika. W minionej kolejce LM, mimo naprawdę średniego meczu Barcy, gość strzelił świetną bramkę, trzeba też pamiętać, że on wraca po kontuzji cały czas, a w mediach cisza, natomiast gdyby to zrobił Modrić, Salah czy Cristiano jestem niemalże pewny, że wszyscy spuszczaliby się nad nimi niemiłosiernie, zaś gdy zrobi to Messi, jest traktowane niczym "zupełnie normalna rzecz" za dużo się o tym nie mówi. I żeby nie było, nie umniejszam nic takim świetnym zawodnikom jak Ronaldo (uważam go za giganta pracy i jednego z najlepszych zawodników na świecie, który potrzebuje pół dośrodkowania do strzelenia hattricka w meczu), Modrić, Neymar tylko uważam, że Argentyńczyk jest o klasę lepszym zawodnikiem od wyżej wymienionych. A brak jego w gronie kandydatów do ZP, to jest dla mnie kpina, naprawdę wielu "ekspertów" zobaczy jak brakuje La Pulgi, dopiero gdy ten zakończy karierę.
24
@skubi99 Walić tę Złotą Piłkę. To już nie jest nagroda dla najlepszego piłkarza, tylko dla najbardziej medialnego. Niczego to Messiemu nie ujmuje, a i po śmierci przecież będzie wielką legendą.
0
@skubi99 Każda nagroda ma wydźwięk medialny. Ludzie nasycili się Messim i potrzebują zmiany. Poza tym pamiętajmy, że w zasadzie postronny kibic widzi Messiego może w 3-5 meczach w sezonie, więc jego percepcja jest inna niż nasza. Leo jest najlepszy i każdy to wie.