La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

1

Powiem wam szczerze, ze kibicuje Barcelonie oraz Arsenalowi, gdzie kataloński klub znajduje się dla mnie na pierwszym miejscu, ale Valverde tak mi obrzydził drużynę, że z większa ekscytacja czekam na spotkania Kanonierów. Po prostu wiem, ze bede sie dobrze bawil i na pewno nie nudzil - w przeciwienstwie do meczow Barcy w tym sezonie...

1

@KingKahuka Mi sie dotad podobaly prawie wszystkie mecze, tylko Atletic i Socuedad.

2

@Rewolucja123 akurat najslabszy pod wzgledem ofensywnym mecz to ten z Leganes

3

@mekston Nie o to mi chodzi, a raczej o gre zespolu, Leganes to pol na pol, ale Sociedad to fatalnie grali, a z Atleti nje tworzyli okazji.

2

@KingKahuka Jak ja nie lubię tego użalania się i w ogóle prawie łaski, że się mecz ulubionej drużyny ogląda. To idź sobie oglądać Arsenal, może ta ich "ciekawa" gra w końcu ich gdzieś doprowadzi (śmiech).

0

@Rewolucja123 wiem o co chodzilo - ale wskazalem ten mecz, bo jednak Leganes a Atletico to zupelnie inna polka rywala. Dlatego pod wzgledem ofesnywnym ten z Leganes wygladal najgorzej wlasnie pod wzgledem gry - po 10-15 minucie juz nic dobrego nie bylismy w stanie stworzyc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?