La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1779 Culés

14

Andre Gomes miał taki sam problem jaki miałem ja gdy grałem w piłkę. W momencie, gdy w drużynie byli zawodnicy, którzy liderowali, musiałem pełnić inną rolę i nie mogłem pokazać pełni umiejętności. Ale gdy jednego czy kilku zabrakło to grałem ze swobodą, polotem i pełnią umiejętności.
Wtedy zrezygnowałem, bo piłka przestała sprawiać mi przyjemność.

A teraz patrzę na Andre, który bierze gra na siebie, wchodzi w dryblingi, szuka otwierających piłek. Papiery na wielkie granie ma. Tylko on potrzebuje mentalnie poczucia, że jest wiodącą postacią zespołu.

Właśnie wielu piłkarzy popełnia błędy jak np. Zlatan Ibrahimovic przechodząc, który ma naturę lidera na boisku. Gdy kilku takich graczy się spotyka to zawsze któryś cierpi.

0

@Sawik_10 A nie pisałeś kiedyś, że byłeś bramkarzem?

konto usunięte

1

@Sawik_10 Z całym szacunkiem ale gdyby On miał ten problem co Ty miałeś to nigdy by go nie było w Barcelonie. Jak znam życie to ten chłopak nie zawsze był najlepszy w zespołach w których grał i nie zawsze był liderem a mimo wszystko trafił do reprezentacji Portugalii a także do najlepszego zespołu świata.

0

@Janiama Problemem Gomesa był brak odporności na presję jaką niesie ze sobą gra w tak wielkim klubie. Jak wychodził na boisko, to wszystko się kumulowało, "podpalał" się i nie mógł grać na miarę swych możliwości. Sam o tym mówił w wywiadzie. Niestety, aby grać w Barcelonie, Realu czy Bayernie, trzeba umieć radzić sobie z własną głową, same umiejętności nie wystarczą.

0

@damianex10 Też byłem bramkarzem :) Ale przestałem bronić jak złamałem nos. Uraz psychiczny sprawił, że bałem się rzucać.

konto usunięte

0

@CatalanVeBFCB Wiem bo kiedy trafiłem do Legii to miałem taki sam problem ale to nie znaczy że miałem taki sam jak Sawik 10 bo wtedy skończyłbym grac w wieku 18 lat. Tylko do tego się odnosiłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?