La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

33

Andre Gomes, Yerry Mina i Digne kolejny raz w wyjściowym składzie Evertonu.

5

@ViscaBarca123 Digne to żadna niespodzianka, bo to solidny zawodnik. Mina świetnie wpasowal się w europejski futbol. Everton to dobry klub dla niego jak na razie, później może już iść tylko do lepszych. Gomes już w Valencii pokazał, że potrafi w piłkę grać, tylko w Barcelonie nie wytrzymał psychicznie. Myślę, że Everton go wykupi, a później pójdzie jeszcze wyżej

2

@adambądkowski93 Zawsze mnie to bawi. Co Gomes pokazał w Valenci? Był istotny, ale nie kluczowy w najgorszej Valencia od lat, także tam też nie grał super

0

@FCB24 Nigdzie nie napisałem, że Gomes był kluczowy, tylko, że w piłke grać potrafi. Wyróżniał się i dlatego Barcelona zwróciła na niego uwagę i kupila go, bo gdyby był kluczowy to Valencia by o niego walczyła. Po transferze historie jego gry w Barcelonie każdy zna. W Evertonie na nowo się odbudowuje i myślę, że jeszcze będzie w lepszym klubie niż Everton

0

@FCB24 Skoncz zabierac mu umiejetnosci. Najpierw nazywasz Valverde fatalnym trenerem I nie potrafisz docenic jego kunsztu trenerskiego, a teraz wjezdzasz w Gomesa.

0

@Rewolucja123 Nie da się docenić czegoś czego nie ma

0

@FCB24 Za to ty masz wieksze umiejetnosci od niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?