La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 596 Culés

1

Może te kontuzje wiosną nam na dobre wyjdą. Takie wypady na 3-4 tygodnie kluczowych graczy może sprawią, że wiosną na najważniejsze mecze ta świeżość będzie. Inaczej Valverde znowu wszystkich zajedzie.

4

@Uukasz_93 Boze...

15

@Uukasz_93 Przeważnie lecząc kontuzje zawodnicy narażają sie na duże obciążenie psychiczne jak i fizyczne.

konto usunięte

20

@Uukasz_93 Brawo. Już 7 grudnia wygrałeś nagrodę za głupotę miesiąca.

0

@Uukasz_93 Za takie coś powinien być ban.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 Biorąc pod uwagę, że kilka razy napisałeś "może", to przyznaję rację, ale to jest gdybanie na bardzo wysokim poziomie.
Jak piłkarz zostanie dobrze wyleczony, a dodatkowo przystąpi do kolejnych meczy z podwyższoną motywacją, dużym ciągiem na bramkę i głodem gry, to paradoksalnie może zaprezentować się lepiej niż przed kontuzją.
Ale równie dobrze może się okazać, że forma spadnie, będzie potrzebne więcej czasu na jej odbudowanie i lipa.
Tak więc są dwa uda - uda się, albo nie uda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?